To nejlepší z mého stolu (Ep. 1)

Je tady podzim. A já automaticky každoročně v tomto období "zpomaluji". Taky to cítíte? Je to normální, protože pokud to cítíte, souzníte s přírodou =) Vnímám na sobě, jak rychle se z pěti silových tréninků týdně během jara a léta, staly jen dva. A někdy to stíhám dokonce jen jednou =) Slýchám kolem sebe říkat lidi, jak jsou unavení, nemají sílu a nemají pro to vysvětlení. Ptají se: "Co se to se mnou děje?" A ono se neděje nic. Vůbec nic. Děje se jen to, že je všechno tak, jak to být má.


---


Tyhle voňavé a ještě teplé krásky jsem dostala od jednoho pána, jehož mamince jsem zrovna nesla důchod =)


Easy peasy =D Rychlovka a ještě navíc "loukárb". To chceš!


Dělala jsem lasagne z batátů a s cottage sýrem. Moc to miluju. Ty těstovinové nesním, před lety mne zklamaly, ale líbil se mi ten nápad vrstvení a hledala alternativu. No a našla :-) Recept mám na blogu zde!


Je to strašně vypadající patlanina, ale je to neskutečně dobrý.  A když to necháš vychladnout a nebudeš to žrát horký jak nějaký prase, pak to bude i kompaktnější =)


Jednoduchost a dokonalost  Bílý jogurt smíchaný s rozmixovaným banánem, lžička tmavého třtinového cukru (muluji jeho chuť, i vy?), borůvky a low-carb mix z Teta drogerie.


Každé sobotní ráno si to užívám. Dát to všechno na stůl a narvat si pupek tak, jak to přes týden není možné. Nemluvím o množství, ale o té dokonalé pohodě. Žádný spěch. Klid. Paráda!


Taky tak milujete preclíky v čokoládě? Mmmm... já strašně =)


Když máš totálně dodrbaný den a potřebuješ si ho s kolegyní v autě něčím vylepšit. Původně jsme šly na zákusky, ale vyhrály to tihle frajeři =)


Jedna kynutá s nektarinkami, borůvkami a jahodami bez kynutí.  #hygge moment jak prase =D


Foceno večer - světla čím dál méně =) ale snad jde rozpoznat rýže s brokolicí, kuřecí steak s pepřem a salát. Ještě jsem to pokapala pár kapkami Magi, protože to prostě miluju =D bylo to mega dobrý.
Kuchtil můj muž. Pečená kachna. Já sama bych si ji nikdy nekoupila a neudělala. Ale on ji miluje. 


Žitný chléb, žervé, šunka, zelenina, salátové koření.

K.

 

1 komentářů

Děkuji za komentář :-)