Bullet Journal | Zápisník na rok 2022


Jsem jednou z těch, co nemohou mít předtištěný diář/bujo. Tvořím si roky sama vlastní obsah svým vlastním způsobem. Díky zkušenostem jsem zjistila, že i během roku se mé nároky mění a klidně několikrát můj blok mění layout, podobu, styl zapisování apod. =) Takže mám ráda svoje, i když jsem bez kapky inspirace a nemám absolutně žádné vlohy. Vesměs všechno, opravdu téměř všechno, je inspirováno ostatními! Pokaždé, když hledám nové nápady, tak si je přizpůsobím sama sobě. Moc toho nepoužívám, pár fixů a trojhranné Maped pastelky. Jen velmi ojediněle a raritně samolepky. Sdílím těchto pár obrázků pro ty, co to taky jen baví a moc toho ke štěstí nepotřebují =)  Tento zápisník mám připravený na rok 2022 =) Hodně si u toho odpočinu a mám posléze takový zvláštní hezčí pocit =)

Blok "na ležato" mám tento rok poprvé. Dá se používat klasicky na výšku, ale říkala jsem si, že to tento rok zkusím jinak =) Blok patří do kolekce Art Creation, jsou v různých barvách, provedení a velikostech. Odkaz na bloky je zde: https://www.fixy.cz/vyhledavani/?string=Blok+art+creation Moc ráda tady nakupuji =)A tady už plány a výzvy na leden 2022!


Každoročně tabulka na hubnutí, kdy je číslo na konci stejné jak na začátku =D


Jelikož miluji laky na nehty, použila jsem tento nápad do zápisníku. vlevo je návrh, Původně jsem jej viděla pro kolekci washi pásek. Já si zase maluju na stránky vzorky koupených laků  =)

 

1 komentářů

Děkuji za komentář :-)