Gliss Hair Repair | Rival ♡ Me


Po incidentu z poslední návštěvy kadeřnice jsem musela navštívit drogerii a sehnat něco na zotavení spálených vlasů. Po tomhle se mi vlásky krapet dávají do kupy. Vzala jsem to nejsilnější, co jsem našla. S keratinem na velmi poškozené vlasy. Teď po týdnu (téměř) se mi daří vlásky bezbolestně rozčesat. Bude to ale ještě na dlouho.


A taky jsem si vybrala naprosto skvělý lak na nehty. Jako, ono to schne fakt do pár vteřin =) koukala jsem na to jak puk. A drží jak přikovanej. Bez podkladového laku, bez top coatu, v jedné vrstvě. Jen na zkoušku jsem to chtěla a jsem nadšená. Navíc takhle stříbrný v odstínu "zimní královny" jsem hledala dlouho. Tohle je přesně ON =) 

Dnes jsem na insta profilu etiketové dámy Juli Balobanové viděla prostou otázku, zda se líčíme denně, Rozhodla jsem se vám sem překopírovat i moji odpověď, protože mi ten dotaz přišel zajímavý vzhledem k tomu, že to má každá žena jinak. Některá se nelíčí vůbec, jiná hodně, druhá decentně, některá dokonce denně bez ohledu na to, zda vychází či nevychází ven =)

Čili já se líčím pouze do práce. Nepoužívám již roky make-up, zakrývala jsem tím nedostatky a ironicky mi právě make-up ty nedostatky způsoboval. Takže bez něj. Ale občas volím tónovací krém, mám ráda výrazné oči a nevýrazné rty. Z toho důvodu nepoužívám ani rtěnky. Jen balzám na rty jemně tónovací. Ale ve stínech na oči se vyžívám a mám pro paletky slabost. A vlastním jich několik. Přes víkend nechávám pleť zcela odpočinout. I když odcházím ven, do obchodu nebo i když přijde návštěva. O víkendu se nelíčím a spíše vyhledávám masky, krémy a přípravky, kterými pleť oživím =) 

Mějte se skvěle, K.


 

0 komentářů

Děkuji za komentář :-)