Ep. 2


Usedám na chvíli k noteboooku. Ale opravdu jen na chvíli. První týden v roce jsem měla dovolenou, ale teď jsem už zase v pracovním režimu. Dovolená byla skvělá. A pokud se někdo chce zeptat, kam jsem vycestovala, tak nikam. Byla jsem doma zavřená a moc jsem si to užívala =) Protože co může být lepšího, než umět strávit čas sám se sebou. 

 Užívala jsem si sluníčko, teplo domova, ranní kávy a čaje, těšila mě ta volnost, žádný spěch, klid a veškerou svoji pozornost jsem věnovala svým koníčkům a péči těla a duše. Dokonce už mám hotové i veškeré papíry k daním. Četla jsem, kamarádila se s podložkou na cvičení, koukala na filmy, relaxovala u svíček.... Zkrátka a dobře, dovolená jak má být =)

Teď už do práce chodím a musím říct, že jsem se krapet bála toho, aby se vše nevrátilo zpět do starých kolejí. Shon, zmatek, takovej ten frmol, co máme všichni v prosinci. I když jsem si užívala i tohle předvánoční období, nejde to vydržet věčně a já byla ráda, že to vše skončilo a jsem zase zpátky v tom "normálním" koloběhu života. 

Ale s výjimkami. Není lepšího období než začátek roku a vzít všechno nekompromisně a pevně do svých rukou. Taky v čích rukou by to všechno mělo být, že? =) Takže jsem každý den na podložce a cvičím. Nesnažím se strhat, ale uvolnit se. Střídám strečink, jógu, power-yogu a trošku kardia, to vše v délce od 20 do 30 minut maximálně. Takto je to pro mne udržitelné. Takže ano... ještě jsem nevynechala =)

Objednala jsem si nějaké nové věci na jógu a strečink, tak se pak pochlubím. Teď už pár fotek z posledních dnů.... 


Takové krásné ráno jsem měla na pochůzce. Odcházející mlha a skrze to se snažilo dostat sluníčko =)


Prvně jsem koupila sledě, silně mi chuťově připomínal makrelu. Skvělý oběd.


Vyzkoušela jsem pár tyčinek. Corny Zero nejen chuťově spíše zklamáním, zato proteinové tyčinky Space Protein byly úžasné i složením. Našla jsem je v malém obchůdku v jedné obci, kam chodím teď doručovat a určitě si udělám zásoby =) Vy si můžete koupit určitě na Alze!


Takový krásný výhled na komín a pokazí to západ slunce.... =D


Koupila jsem si láhev na čaj. Zabavila mi jej dcera. Takže mám zase prd =D


Ještě stále léčím své zničené vlasy... ale ten pokrok k dobrému používáním různých přípravků je strašně znát. Tolik výživových masek, olejíčků a jiné péče nikdy nezažily =D Tohle olejové sérum mám taky moc ráda, protože jej vetřu ráno do suchých vlasů a můžu jít do práce!


Jak jsem psala výše, moje předsevzetí do nové roku je jasný- Každý den být na podložce.... a zacvičit si. Cokoli. Tady jsem po dlouhé době chytla do rukou moje dvě nejoblíbenější pomůcky - kettlebell a švihadlo. Jedno velmi staré tréninkové video z roku 2014 se Zuzkou Light!


Když jsem měla dovolenou, rozmazlovala jsem se podobnými snídaněmi. Zrníček z Kauflandu, cream cheese značky Kaufland, šunka, zelenina, pepř =)


Tohle je docela nevzhledná věc, ale strašlivě zdravá a dobrá. Namočené (a odkapané) ovesné vločky smícháme s vejcem, osolíme, opepříme a osmažíme na trošce olej. Po chvilce přidáme rajčátka na kousky. Skvělé je to! Namísto ovesných vloček lze použít i vařenou rýži =)


I takto někdy cvičím. Pouze z mobilu =D Svíčky nesmí chybět! Miluju Lesley.... 


Takhle se k nám jednoho rána draly sluneční paprsky. Nádherný pohled do pokoje.


Ten samý den =)


Salát z grilovaného kuřete k pozdnímu obědu s mozarrellou.


Vepřové kousky se slaninou, pečené brambory a zase salát =)


Mrtvolka na podložce. Power jóga je občas fakt náročná!


---


Mějte se moc krásně a brzy zase hej då =)
 

0 komentářů

Děkuji za komentář :-)