neděle 30. ledna 2022

Nové vybavení na strečink a jógu


Nemohla jsem odolat. Loni jsem doplnila pomůcky na silové cvičení, tentokrát z kraje roku jsem investovala do vybavení pro strečink a jógu. Původní podložka se mi za pouhý rok úplně zničila, slabý kousek. Vybírala jsem tedy novou. Vybrala jsem za pěkný peníz krásně sytě růžovou. Neklouže, drží, je ohromně dlouhá, má na délku přes 180 cm a i když je vcelku tenká (6 mm, byla jsem zvyklá na silnější), tak je ohromně příjemná, přestože jsem z té malé tloušťky měla strach. A ono to předčilo mé očekávání =)


Taky jsem si koupila nové gumy na cvičení, protože booty band, který mám, je extrémně těžký. Potřebovala jsem něco na jemný strečink a mírné tónování. K tomu yoga strap, který je úplně boží a pomáhá mi posouvat se dál v protahování! Taková prkotina a takový pomocník =)


Tenhle foam roller jsem měla vyhlídnutý už před lety a jeho nákup ustavičně oddalovala. Tak teď konečně. A navíc v tak dokonalých barvičkách =) Cvičení s ním je úplně jiné. Zatím začínám, ale bavilo mě to =)


A poslední věcička je tak trochu dost úchylka, o které jsem snila =) Yoga ručník. Sice je ideálním pomocníkem spíše tam, kde se na jedné podložce střídá více lidí, čili ideální na trénink ve studiu, ale i když nikam nechodím, nemohla jsem si pomoci a chtěla jsem ho domů =) Na meditační jógu úplně peckovní. Ohromně příjemný, velký, pokryje celou podložku a díky protiskluzovým vzorkům i příjemný na pokožku či chodidla =)


Máte něco z výše uvedeného? Líbí se vám?

Krásný den všem.

Vaše K. 
 

5 komentářů:

 1. Ta podložka je nádherná, také mám v plánu si nějakou pořídit. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Kristi, co je to prosím za jogamatku? Stejnou jsem teď viděla v tělocvičně a líbí se mi, ale není na ní uvedená značka. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, je to tahle :) https://www.cvicdom.cz/podlozka-na-cviceni-eupromed-advance-ruzova-6-mm/

   Vymazat
  2. Tak jsem ji taky zkusila a mně kloužou ruce. :-/ Nejspíš ji vrátím, i když barva je nádherná a je krásně měkká. Jenže klouzající povrch je u jógy prostě no go.

   Vymazat
  3. Tak to je mi líto. Já u ní takovej problém nemám, jsem s ní spokojená. Ale chápu, protože jsem také měla jednu podložku, která mě stála spoustu peněz a klouzaly mi ruce i nohy a bylo to teda strašný. Takže rozumím s tou výměnou.

   Vymazat