středa 12. ledna 2022

Novinky v knihovničce | Knihobot


To jsem zase měla co objevit. I když ne tak docela. Knihobot znám již dlouho, ale nikdy mne nenapadlo si ze stránek objednat knihy. Pak jsem se jednou večer doslova nudila a říkala si, že se podívám a když tak něco koupím. V košíku ten večer jsem měla knížek asi 14, ale než jsem si jako milostpaní objednala, většina knížek už byla fuč. Aby taky ne, ty ceny jsou prostě u některých knih velmi nízké. 




Třeba Jóga - Umění pozornosti (pracovní sešit): kniha byla ve výprodeji v Knižním klubu, ale než jsem se rozhoupala ke koupi, byla vyprodaná. A ty ceny na ostatních stránkách byly šílené. Jaké bylo mé překvapení, když mi z Knihobotu přišla kniha naprosto netknutá. Člověk by nepoznal, že je z druhé ruky.



A co teprve tyhle krasotinky. Panebože! Díky za vzpomínky jsem už kdysi četla a vím, že to bylo naprosto úžasné čtení. Takže jsi knihu pořídila znovu a k tomu přidala od stejné autorky dvě další.


A jelikož jsem si dala za závazek, že se letos chci pustit do švédštiny, nemohla chybět kniha Lagom. Sice v angličtině, ale to je detail. Lagom v češtině, vlevo na fotce, mi přišla z Knižního klubu.

Dcerce jsem koupila úplně novou knihu Anglické růže od Madonny, kterou si odnese do školy na čtení. Za všechny knihy i s poštovným jsem nedala ani pětistovku. Úplně se bojím na stránky Knihobotu znovu koukat =D

A co vy? Máte zkušenost? 

Kristina



 

1 komentář:

  1. To jsou tak nádherné knížky! Určitě se budou krásně číst, přeji příjemnou zábavu. :))

    OdpovědětVymazat