Vize pro rok 2022


Žádný jiný den v roce nemá větší moc než první leden. Můžete si vybrat jakýkoli den v roce pro nové cíle, úkoly, plány a předsevzetí, ale onen restart nemá v žádný jiný den takovou hodnotu, jako je tomu na Nový rok. Tenhle den má úplně jinou příchuť než ty ostatní. 

Jako každoročně i já jsem hodnotila, jaký byl rok předešlý. Nebyl špatný. Pro mne. Vzal hodně mým blízkým, jejichž bolest jsem vnímala. Přihlížela jsem slzám a trápení, i když já osobně měla rok milý a úspěšný. Moc jsem toho nezažila, ale taky jsem ho jen tak nepřežila... Naopak mne spousta momentů nabila energií a chutí z toho dalšího roku vytřískat ještě víc. Víc sama pro sebe. 

Chci přečíst daleko více knih, než loni. Chci se více věnovat sama sobě a tomu, co mne baví - vaření a pečení, fotografii, tvoření bullet journalu, chci tělu poskytnout více strečinku a jógy, ale taky chci vícekrát zhoupnout svůj kettlebell, častěji skákat přes švihadlo, vícekrát na pohodu vyběhnout ven. 

Chci častěji říkat "ne" v práci, abych měla víc času pro sebe. Chci si kupovat více pečující kosmetiky, chci pít více kvalitních čajů a popíjet Irish Cream kafe a povídat si u toho s mým mužem. 

Chci podniknout výlet do Českého Krumlova, dojít pěšky na Praděd a projít se po přehradě Slezská Harta. Mám chuť se učit, víc se dozvědět a shlédnout fůru dokumentů. Co jsem odinstalovala Facebook, mám víc času na tyhle věci. Nechci číst, jak spolu lidé diskutují na sociálních sítích. Chci se dívat na vlogy o tom, jak žijí lidé na severu - miluji Skandinávii, chci se koukat na rozhovory těch, kteří v životě udělali něco hrdinského, něco dokázali a mají nám ostatním co říct. Chci více vědět o světě, o jeho krásách a o tom, kde jak lidé žijí. 

Mám toho v plánu hodně. A moc se na to všechno těším. Restart jsem započala právě dnes. Protože dnešek je prostě magický a mocný úplně pro všechny a ve všem. 

To nejlepší do roku 2022 vám ze srdce přeje

Kristina

---

Photo credit: Pixabay, Annick Vanblaere


 

3 komentářů

 1. A já chci začít psát tak úžasně ctivej blog, jako píšeš ty. Jsi skvělá a s FB a komentáři pod kdečím rozumím..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ohromně mne to těší. Děkuji :) Tak vzhůru do psaní :) Ať se daří ve všech směrech tento rok!

   Vymazat
 2. Milá Kristi, je to už docela dávno, co jsem tě objevila na YT s kratičkým videem, kde byla vidět tvoje první proměna. A od té doby jsi moje srdcovka. Několikáté stěhování, těhotenství s Eli, Moje tělo (kniha), koučink, skupina na FB, nový partner...u všeho jsem byla s tebou.😀 Jsem moc ráda, když se mohu začíst do tvých řádků, které zachycují tvůj běžný život. Mám tvůj blog moc ráda, jsi skvělá a inspirativní. A tvarožník od tebe dělám už X let.😀 Přeji ti, ať se ti ve všem daří, a stále jsi tady aktivní. Ale hlavně...buď šťastná!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :-)