pátek 11. února 2022

Ep. 3


Ještě před chvílí byly Vánoce a teď už únor pomalu finišuje a bude předávat vládu jaru. Strašně ten čas letí. A beztak jsou tací, co ten čas marní nadáváním na Facebooku. Nebylo by na jednu stranu fakt lépe, kdyby nám ho zrušili? Opravdu hodně vnímán dění kolem a nálada je spíše taková, že kdyby nám ten Mark vzal Insta i s FB, bylo by to drtivé většině národa úplně jedno! Až se mi chce říct: "Marku, do toho!" 


Já jsem stále v režimu, jaký se mi líbí a jaký mě naplňuje. Každý den na podložce, cvičím, strečinkuju, čtu knihy, odpočívám, relaxuju, hážu do vany sůl, mažu se novým oblíbeným krémem/balzámem, a i když vím, že jsou mi jeho účinky dost určitě v nedohlednu, užívám si tu vůni na pokožce a dokonalé hygge =)
Utratila jsem pár korunek u Ronnie.cz, protože jsem potřebovala nové rukavice na cvičení a taky spoustu tyčinek, které jsou mi zachráncem na pochůzkách. Strašně jsem si na ně zvykla. Dnes jsem poprvé nemohla žádnou v tašce ani v batohu najít a byla jsem jak tělo bez ruky. Mám jich v tašce vždycky několik a různě je přehazuju podle potřeby a tentokrát jsem jen našla všude prázdno =) Takže na pondělí už mám zase zásobu!

Byli jsme u kadeřníka. Ne já. Už asi nikdy! =D Ale naše děti. Syn od Jirky potřeboval ostříhat a Eliška si to chtěla taky užít, tak jsem jí to dopřála. Chtěla ofinku a nakulmovat vlásky. Byla spokojená a o to šlo! Šla na řadu jako první a Jirka s prckem mezitím dělali doslova bordel. =D No, nechej čekat chlapy! Musela jsem je usměrňovat každou chvíli, což bylo prd platné, protože ten nejstarší ustavičně dělal na mě obličeje a malej se smál! =D Tolik k naší návštěvě kadeřníka. Tak zas někdy =D
Tuhle jsem na Instagramu četla, že lidi moc nemají rádi leden. Takovej skvělej měsíc. Bývá vždycky krásná zima. Taková ta Ladovská. Žádné mrazy, vítr, nebo všude samá břečka. To dokáže jedině únor svou nevyzpytatelností. Minimálně u nás v horách se únoru fakticky nedaří. Ale letos se nějak snaží. Poslední dny se drží teploty nad nulou a občas je i sluníčko. Věděli jste, že mezi prvním a posledním dnem v únoru je rozdíl 1 hodiny a 35 minut co do délky dne? To je šrumec, co? Díky tomuto zjištění mám tenhle měsíc už o chlup raději =))))

Kristina

***

A ještě pár fotek z našeho archivu...


Děti chtěly bunkr!


To jsem já na svém křesle v XXX Lutz =D Musela jsem si jej odnést domů alespoň na fotce!

Bez Ality to nejde! Bez ní si nezacvičím! Každej den mi hlídá podložku! Nebo hlídá mě na podložce =) Nebo kdekoli jinde!


Běž vybrat tu schránku =D


Líbilo se mi to =) .......


Žádné komentáře:

Okomentovat