neděle 20. února 2022

Ep. 4


A je zde další epizoda z mého soukromí =) Už čtvrtá! Mám pro vás pár fotek od nás z domu. A taky z venku. A tak vůbec odevšad =)
Poslední dny jsem celé promarodila. V podstatě jsem se držela příliš dlouho na nohou. Ale po týdnu mé tělo řeklo "stop" ⛔ a bylo. Minulou sobotu jsem doprovodila svého milého muže na fotbal, měli přátelské utkání. Celý týden bylo krásně, a i když bylo sluníčko i v tento den, zima byla zrovna největší. Foukalo a odpoledne už se protáhly stíny a to byl konec. Byla jsem sice dobře oblečená, měla jsem s sebou i čaj v termosce, ale druhý poločas jsem už zkrátka cítila zimu a musela se neustále procházet, hopsat na místě apod. Na zpáteční cestě jsme si koupili jídlo, já si dala rýži s kachnou na medu, a utíkali jsme se ohřát domů.
Druhej den mě bolelo v krku a v podstatě nepřestalo do teď a to už je týden. Přes týden v práci bylo sice krásně, konečně spousta sluníčka, ale taky foukalo, někdy i pršelo, a všechno dohromady mělo za následek, že jsem už v pátek měla zimnici a ulehla jsem do postele. Strašně mě to naštvalo. Jednak proto, že jsem musela omezit cvičení a s tím i svoji výzvu, a jednak proto, že jsem ležíc v posteli utratila spoustu peněz, protože jsem měla čas na koniny a objednala, co se dalo. Sakra!!! 
  • předplatné časopisu Apetit,
  • pak jsem udělala objednávku fitness dobrot v Aktinu,
  • taky jsem objednala čaje a hrneček Velké Británie, protože to jinak nešlo, byl příliš rozkošný,
  • no a nakonec jsem koupila na léto let vrtulníkem 😄
Jako no comment!!! 😄 Zítra už jdu naštěstí do práce💪👷💪, tak je, doufám, konec utrácení!!! Nicméně, alespoň jsem se pustila do háčkování čepičky pro Elišku na jaro a taky jsem pohnula se čtením :-) A taky jsem se dostala k meditačnímu cvičení a pořádně si odpočinula 🌍🌺

Takže to vlastně byla úspěšná nemoc 😊

Kristina


Srandista před utkáním. Kombinace jak prase =D


Nejlepší jsou obyčejnosti. Vejce, slanina, jahody.


A my Valentýna slavíme =) Kytkou, fotbalem a večeří :D


Tři pošťácké auta za sebou =) Já sedím v tom posledním. 


Dlouho jsem neměla flapjacky. Nejlepší jsou nadrobené do jogurtu. 


To jsme takhle hrály s Eliškou Člověče, nezlob se! a za boha mi nepadla ani jedna šestka. Až na konci, když už měla potvůrka tři v domečku :D Byla šťastná jak blecha :D


Alita je děsnej mlsoun. Ale asi nic nového pod sluncem u psů, že?


Konečně jsem se pustila do čepičky na jaro pro Elišku. Už to skoro bude.


To byla ale fakt dobrota. Salát se semínky a vaječná omeleta.


Pomerančový koktejl s banánem a jahodami. Ale chuťově to ten pomeranč totálně přebil. Božská chuť!


Krásný den všem, přeji =)

Kristina
Žádné komentáře:

Okomentovat