O autorce

Jmenuji se Kristina, jsem maminkou dvou dětí - Elišky (7) a Martínka (15), bydlím se svým přítelem, se kterým jsem zasnoubená, v třípokojovém bytě. Přítel má také dvě děti, takže když se nás tu sejde celkem šest, je tu velmi veselo :-) Pořídili jsme si z depozita zatoulaného pejska, fenku jezevčíka, Alitu. 

Tento blog píši již od 27. dubna 2012. Původní tón tohoto blogu byl zcela jiný a naprosto odlišný. Fungoval jako můj každodenní zápisník pro mé fitness pokroky a pomáhal ostatním v hubnutí. Můj zápal pro věc byl natolik silný, že jsem si po letech práce s lidmi v oblasti výživy a studií zahraničních materiálů vydala sama knihu, která nesla v podstatě stejný název jako původní fitness stránka, Moje tělo: koučink. Knihu zanedlouho vydalo také nakladatelství Anag.
Během svých fitness let jsem uspořádala čtyři ročníky velmi populární soutěže Moje proměna. Z blogu Moje tělo se stal portál, který v té době čítal desetitisícové návštěvy denně.

Úspěšnost blogu však v sobě nesla spoustu nešvarů, které se promítaly do soukromého života mě samotné. Vznikla tak soukromá 'lifestyle' stránka Kristina Čechová, která se postupně, tak jak jsem vnitřně cítila, celá přetvořila k tomu, co vidíte dnes. Popisuje to, jak žiji, co dělám, jaké mám koníčky. Současná stránka je tak zcela věnována pečení a vaření, fotografii, józe, životnímu stylu s nádechem self-care, jelikož jsem pochopila, že víc, než krásné a dokonalé tělo, je mít klidnou a šťastnou duši :)

Ať se vám u mne líbí. 2017

                2016

                2015

                


2014

                  

Žádné komentáře:

Okomentovat

Instagram