2016 | Srpen 19


Nahoře pár fotek, které jsem cvakla po cvičení :)

5 komentářů

 1. Ahoj těším se na tvou knížku, já si ji budu přát pod stromeček. Věřím že bude nabitá cennými radami, které já jako věčný začátečník zužitkuji a někam mě to posune.

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Niky, na knížku se těším a doufám, že s ní udělám radost i někomu v okolí :) Zajímá mě, jak bys řešila, kdyby ti nešlo zhubnout. Už asi tři roky vypadám stejně, zkoušela jsem různé styly a měla jsem i trenéra, bohužel bez výsledků...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Kači, to je dlouhá doba a určitě se během ní už mělo něco s tělem stát. Až to na mne dýchá možností, že tvé tělo má těch metod za polední dobu plné zuby a rádo by si odpočinulo. Neznám tvůj jídelníček, takže i těžko soudit, zda vůbec jíš dostatečně, můžeš mít 1000 špičkových trenérů, ale jakmile tělu nebude vyhovovat příjem stravy, nebudou výsledky. Možná jíš dostatečně kaloricky, ale máš špatné nastavení živin. Bůhví. Každopádně bych po takové době nechala tělo trochu vydechnout a nic nového zatím na něj nezkoušela. Aspoň pár týdnů.

   Vymazat
 3. Kristi, na knížku se těším, ráda si ji koupím :-)
  S jogurtem Skyr jsi mě "zklamala". Já jsem si oblíbila originál na Islandu (http://radinsen.blog.cz/1608/z-meho-talire-krabicky-xxxvi-islandsky-special) a říkala jsem si, že ochutnám ten, který se prodává v Česku. A teď mám trošku obavy.
  Do Kauflandu nechodím, ale nedávno jsem tam zavítala, abych vyzkoušela to večerní pečivo. Nenašla jsem ho. Asi na ty cedulky špatně vidím!
  Cuketový chlebíček vyzkouším :-)
  http://radinsen.blog.cz/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :-)