Fitness radosti - protein, tyčinky, Cheat Spread, míčAhoj všem, udělala jsem si po dlouhé krátké době další radost a objednala si nějaké dobroty a něco na cvičení. Nakupovala jsem na Aktinu a už musela schovat to, kvůli čemu jsem nakonec nacpala balíček dalšími věcmi.

Cheat Spread  je máslo z arašídů a pekanových ořechů, s kousky pekanových ořechů, s kokosovým olejem, javorovým sirupem a syrovátkovým proteinem. Jako upřímně, výrobek se jen tak pro nic za nic nejmenuje Cheat Spread :D Jedna dávka činí podle výrobce dvě lžičky. My s přítelem za půlku večera vydlabali půlku skleničky a já to musela jít schovat. Ne do kredence, ne do lednice, ale do dvou krabic kamsi do pryč, jinak by to padlo celé. Neskutečná dobrota, to vám povím.


Tyto vzorečky proteinu, respektive protein, měl opravdu skvělé recenze, tak jsem si pořídila do zásoby různé příchutě, od čokolády přes vanilku až po jahody. No, budu trošku provokovat... objeví se v jednom ebooku, který budu sestavovat po skončení online koučinku, půjde o 15 denní program pro pokročilé (to píši záměrně), jak ze sebe v krátké době dostat maximum (například před nějakou akcí), včetně jídelního plánu. Připravený plán budu testovat za na sobě, tak uvidíme, co přinese za výsledky. :) 


Tyčinky nesmí chybět. Ty bych v obchůdku nemohla nechat. Brala jsem na jistotu Quest tyčinky v příchutích dýně a Rocky Road, protože mi chutnaly i minule.


Ten samý scénář s těmito Crossbar tyčinkami :) Zbožňuji je.


Tohle je pro mne novinka. Dokonce mám takovej pocit, že jsem jej neobjednávala, že mi tam tyčinku šoupli jako dárek :D Ale můžu se mýlit. 


Odzkoušela jsem i tyto tyčinky, nejsou také vůbec špatné. Jestli znáte strukturu Mars tyčinek, tak tohle to hodně připomíná :) 


No a nakonec dlouho vytoužený míč na cvičení :) Na můj strečink ideální a konečně se posunu taky trošku dál. Miluji strečink, miluji jógu, miluju ty posuny, jaké s tělem dělám :) 


Mimochodem, míč je obří jak kráva :D A já ho šla nafukovat pusou. Jen poloviční nafouknutí trvalo snad věky, až mi v uších pískalo :D Pak jsem si říkala, že je škoda, že nemáme pumpičku. Ale přece přítel má kolo, ne? Utíkám do kolárny, kolo nikde. Volám mu, kolo je u kamaráda i s pumpičkou. Super. Jdu horko těžko dofouknout balon, který nemám šanci pusou nafouknout zcela :D Vzdávám to. Jdu do obchodu. Nemají pumpičku. Vzdávám to, jedu domů. Děti mi vzaly míč a mlátěj s ním po sobě takovým způsobem, že každej z nich spadne pod tíhou míče na zem. Beru si míč, že to teda ne... načež se spustí děsný řev a já pochopím, že jsem o míč přišla :D

A co jste si vy koupili nového?
Čím jste si udělali radost? :)

3 komentáře:

  1. Hmmm... ja teď ujizdim na másle z Marks & Spenceru. Arasidy, lesů a pekany, 99% ořechů. Jedná sklenka s dětmi padla asi za tři dny :-D doporucuju ;-)

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Bety, másla jsou moje čokolády :D nemusím čokošku, ani sladké, i když si občas zobnu, ale oříšková másla jsou to pravé "zlo" :D

      Smazat

Instagram