Fitness radosti | Míč na jógu a Cheat SpreadAhoj všem, udělala jsem si po dlouhé krátké době další radost a objednala si něco na cvičení. Dlouho jsem chtěla míč na jógu, strečink a další různá cvičení. Takže tento kousek je vytoužený :)

Mimochodem, míč je obří jak kráva :D A já ho šla nafukovat pusou. Jen poloviční nafouknutí trvalo snad věky, až mi v uších pískalo :D Pak jsem si říkala, že je škoda, že nemáme pumpičku. Ale přece přítel má kolo, ne? Utíkám do kolárny, kolo nikde. Volám mu, kolo je u kamaráda i s pumpičkou. Super. Jdu horko těžko dofouknout balon, který nemám šanci pusou nafouknout zcela :D Vzdávám to. Jdu do obchodu. Nemají pumpičku. Vzdávám to, jedu domů. Děti mi vzaly míč a mlátěj s ním po sobě takovým způsobem, že každej z nich spadne pod tíhou míče na zem. Beru si míč, že to teda ne... načež se spustí děsný řev a já pochopím, že jsem o míč přišla :DCheat Spread  je máslo z arašídů a pekanových ořechů, s kousky pekanových ořechů, s kokosovým olejem, javorovým sirupem a syrovátkovým proteinem. Jako upřímně, výrobek se jen tak pro nic za nic nejmenuje Cheat Spread :D Jedna dávka činí podle výrobce dvě lžičky. My s přítelem za půlku večera vydlabali půlku skleničky a já to musela jít schovat. Ne do kredence, ne do lednice, ale do dvou krabic kamsi do pryč, jinak by to padlo celé. Neskutečná dobrota, to vám povím.


3 komentářů

  1. Hmmm... ja teď ujizdim na másle z Marks & Spenceru. Arasidy, lesů a pekany, 99% ořechů. Jedná sklenka s dětmi padla asi za tři dny :-D doporucuju ;-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Bety, másla jsou moje čokolády :D nemusím čokošku, ani sladké, i když si občas zobnu, ale oříšková másla jsou to pravé "zlo" :D

      Vymazat

Děkuji za komentář :-)