Fitness radosti | Míč na jógu a Cheat SpreadAhoj všem, udělala jsem si po dlouhé krátké době další radost a objednala si něco na cvičení. Dlouho jsem chtěla míč na jógu, strečink a další různá cvičení. Takže tento kousek je vytoužený :)

Mimochodem, míč je obří jak kráva :D A já ho šla nafukovat pusou. Jen poloviční nafouknutí trvalo snad věky, až mi v uších pískalo :D Pak jsem si říkala, že je škoda, že nemáme pumpičku. Ale přece přítel má kolo, ne? Utíkám do kolárny, kolo nikde. Volám mu, kolo je u kamaráda i s pumpičkou. Super. Jdu horko těžko dofouknout balon, který nemám šanci pusou nafouknout zcela :D Vzdávám to. Jdu do obchodu. Nemají pumpičku. Vzdávám to, jedu domů. Děti mi vzaly míč a mlátěj s ním po sobě takovým způsobem, že každej z nich spadne pod tíhou míče na zem. Beru si míč, že to teda ne... načež se spustí děsný řev a já pochopím, že jsem o míč přišla :DCheat Spread  je máslo z arašídů a pekanových ořechů, s kousky pekanových ořechů, s kokosovým olejem, javorovým sirupem a syrovátkovým proteinem. Jako upřímně, výrobek se jen tak pro nic za nic nejmenuje Cheat Spread :D Jedna dávka činí podle výrobce dvě lžičky. My s přítelem za půlku večera vydlabali půlku skleničky a já to musela jít schovat. Ne do kredence, ne do lednice, ale do dvou krabic kamsi do pryč, jinak by to padlo celé. Neskutečná dobrota, to vám povím.


Komentáře

  1. Hmmm... ja teď ujizdim na másle z Marks & Spenceru. Arasidy, lesů a pekany, 99% ořechů. Jedná sklenka s dětmi padla asi za tři dny :-D doporucuju ;-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Bety, másla jsou moje čokolády :D nemusím čokošku, ani sladké, i když si občas zobnu, ale oříšková másla jsou to pravé "zlo" :D

      Vymazat

Okomentovat