15 ledna 2017

Moje tělo: online koučink - Den 15 (Co a kdy jíst před cvičením?)Milé holky, máme zde další meziměření, dny utíkají hrozným tempem a už máme za sebou dva týdny :) Prakticky jsme dnešním dnem v polovině a tak mne zajímá, jak se vám dařilo v tomto uplynulém týdnu. Pochlubte se svými změnami :) A hlavně si je poznačte do svého zápisníčku :)

Natáčela jsem, bohužel, velmi pozdě večer, takže od toho vypadá kvalita videa. Tak mi to snad prominete, na kvalitě informace to ale neubírá :D Otázku co jíst před cvičením jsem kdysi velmi řešila, načež jsem postupně přicházela na to, že není zase až tak třeba při domácím cvičení brát do puntíku stejně, jako kdybych chodila makat několik hodin týdně do fitka. Naopak, že ty přístupy jsou k jídle od A do Z trošku odlišné. Což je i logické. Čili, pokud se trápíte tím, že nejíte předpisově tak, jak se mnohdy radí, věřte mi, že dost pravděpodobně i tak budete mít se svým cvičením a hubnutím úspěch. Až budete sami chtít jiný přístup, a budete-li se na to cítit, směle do toho.


A dnes mám pro vás jeden krásný citát. Není můj, měla jsem jej uložený v mobilu a skutečně nevím, kdo je jeho autorem. Tak pokud se najde, ráda zmíním :) Líbil se mi proto, že mluví často za vše. Nechť je tento citát váš motivační citát pro další týden vašich bojů :)


***
¨
Držím palce a rozhodně mi napište, jak se vám daří :)