09 ledna 2017

Moje tělo: online koučink - den 9 (Jak na tuk v břišních partiích?)Chtěla bych vám tímto poděkovat za nápady při tvoření dalších témat. To dnešní málem ani nevzniklo, protože jestli mi něco dnes dávalo signály, že bych se na natáčení měla vyprdnout, byla to technika :D Nespolupracoval se mnou notebook, následně externí disk, pak jiný notebook, když jsem se po šesti hodinách konečně dočkala finálního videa, tak zase protestovalo wifi a já teď, když to píšu, vlastně vůbec nevím, kdy půjdu spát, protože za pár minut je už zítřek :)

Každopádně, k tomu všemu ještě prosím, abyste omluvili dnešní kvalitu videa, ale podařilo se mi natáčet až skoro večer a toho světla v pokoji je drasticky málo a můj video editor dělal, co mohl, aby z té hrůzy dostal to, co máte nyní před sebou :)

Dnešní video vzniklo na přání jedné čtenářky. Tématem je tedy problém většiny z nás a tím je ukládání tuku v břišní oblasti. Jak to, že právě tam se ten tuk ukládá tak rád a tak snadno :) Dacan jeden. Mrkneme na to, co bývá nejčastější příčinou.

A než se s vámi rozloučím, pak bych vám chtěla pogratulovat ke všem těm krásným centimetrům, kterým jste za celý předešlý týden dávali den po dni sbohem :) Mám z vás obří radost!!! Opravdu.