Bajéčné fit nákupy (15)


Tuhle rubriku mám moc ráda. Ráda se koukám na mini recenze blogerů, kteří vyzkoušeli něco nového a nechávám se inspirovat. V dnešním díle toho bude povícero, ale určitě to neva :)

Pomazánka od výrobce Green Apotheke vypadá už na první pohled skvěle. Nalákala mne docela příznivá cena (35 Kč), hodně podobné pomazánky jsem viděla také v DM, ale pozor, i když byla tahle chutná a prakticky mi nijak chuťově nevadila, bohužel mne ani nepřesvědčila, že stojí za víc než za tři namazání na pečivo. Kupovat již nebudu. Je vcelku kyselá, ani nedokážu specifikovat, co přesně mi na ni vadí. Protože všechny ingredience mám docela ráda: slunečnicová semínka, rajčata, papriky, bazalku, rozmarýn, česnek a další. Dle mého si svého strávníka najde a já asi vyzkouším spíše jinou příchuť:-)Tenhle chlebík je naprosto, ale naprosto boží. Plný semínek, takže jej používám jako low-carb chléb. Úplně nejraději pro něj chodím hned ráno do Kauflandu, kde je za poloviční cenu z předešlého dne :D Je hodně podobný Zrníčkovi, ale přesto jiný. Pokud jste nezaregistrovali, vyzkoušejte!Po x dlouhých letech jsem zašla do Lidlu, jelikož mi drásalo nervy, jak ten obchoďák všichni vychvalují :D No, dopadlo to tak, jako obvykle, když tam jdu za účelem zjistit, co na tom obchodě všichni mají. Koupila jsem dvě tři věci a odešla. Nicméně, tahle ovesná placka byla docela fajná, prodává se již nakrojená, to aby člověk nemusel na milimetr počítat, kudy vede střed asi :D Tak konec legrace, byla opravdu fajn :)Tyhle čipsy jsem dostala od kamarádky k narozeninám. Respektive, trvalo x měsíců než mi dárek předala :D Dřív jsem tyhle čipsy neviděla a dle barvy jsem k nim měla fakticky chuťový respekt :D Kamarádka chtěla vědět, zda vybrala dobře, tak jsem po návratu domů balíček otevřela a ochutnala. Asi nemusím říkat, jak rychle obsah sáčku zmizel, sotva jsem si vzpomněla, že bych taky měla něco cvaknout do téhle rubriky :D Proto je toho na fotce tak málo. Což svědčí o tom, že byly jedním slovem bomba, úžasné, fantastické! 
Tyhle malé roztomilé dárečky mi přišly poštou, jelikož jsem je "vyhrála" od Nutspread.cz v den svého svátku :-) Ani nevím, co k těmto máslíčkům říct. Jsou samozřejmě výborné. Od Nutspread jsem objednávala již v minulosti a celkově se mi líbí jejich nevtíravý způsob nabídky a reklamy. Pro mne je Nuspread trochu srdcová záležitost, už jen proto, že byly u mne na stole mezi prvními, když onen boom s oříškovými másly začal, ale také proto, že jejich konkurence "to nedělá" tak, jak mi je to podání prodejnosti blízké :-) prostě NUTSPREAD FOREVER ღ (A proč teď už neobjednávám máslíčka? Protože už si dělám svoje... ale tak mě štve to uklízení, že fakt asi inverstuju pro ten klid :D)Měla jsem už jeden takový míč, ale koupila jsem ho omylem velký a byl mi k ničemu. Když jsem ve Sportissimu viděla, že na moji výšku mají krásný růůůžový za dvě stovky, pádila jsem druhý den pro něj. Sice byl krapet problém s obsluhou u servisu, když jsem ten míč potřebovala nafouknout a mladý pán prostě nechápal, že když na to sednu, nemůžu ten míč do půlky prosednout, takže to musí nafoukat fakt pořádně, což mu pak říkala i prodavačka obchodu. Když se mu to ani na potřetí nepodařilo, protože se bál, že praskne, i když jsme mu říkali, že nepraskne, čapla jsem balon, poděkovala a doufoukala jinde :D Jinak míč je super! Miluji ho :) I děti tedy, no.To jsem zase měla na co sáhnout, že já si nedám pokoj tady s těmi balíčky slibující super dobrou snídani :D Nevím, co jsem od toho čekala, ale teda chuťově si udělám mix lepší. Takže jsem použila půlku a druhá půlka už mi tam dva týdny oxiduje a poletí. Nechutnalo. Snědla jsem to, ale požitek na snídani si představuji jinak a já ten požitek z jídla ráno prostě musím mít :)

A tohle dostane mega palec nahoru, protože mě tohle malilinkaté balení kokosového cukru přímo v obchodě rozesmálo :D Takové malé miminko, naprosto boží fígl, jak z lidí dostat prachy za každou cenu :D Nemáš peníze na velké balení? Kup malé... já koupila moc ráda. Miluji kokosový cukr a jelikož jej používám velmi zřídka, tak mi i tohle malé baleníčko pár týdnů vydrží.
A to je finito. Konec. Loučím se s vámi svoji mega zdravou poličkou
a uvidíme se zase příště na řádcích rubriky Báječné fit nákupy :)


2 komentáře:

 1. Krásné ráno přeji.
  Miluji nakupovací příspěvky. Právě jsem taky přidávala.
  Ten chlebík je nejlepší ze všech. Podobný mají právě i v tom Lidlu. Ta cena trošku bolí, ale sem tam je exkluzivní a musím se držet, abych pořád jen neukrajovala a neukrajovala. Chutná mi jak nasladko tak na slano (arašidové máslo - epes rádes).

  S Nutspread s Tebou souhlasím. Taky jsou má srdcová záležitost, prostě mé ořechové "poprvé".

  Přeji krásný den.
  Mirka

  Spoon and Willpower

  OdpovědětSmazat

Instagram