Self-care Challenge (léto, 2018)

by - středa, června 20, 2018


Jaro uteklo závratným tempem a je tady léto. Připravila jsem proto další výzvu, která by mohla oživit vaše životy a přiblížit vám a ukázat něco, co jste možná už zapomněli. Co by vám mohlo pomoci otevřít oči a naznačit správný směr rutinních životů, kterými jsme neustále obklopeni a v podstatě nemáme čas na to, udělat si život hezčí, nebo podniknout něco, z čeho bychom měli sami pěkný pocit. Věřím, že je moc důležité pečovat nejen o své tělo, ale také o svou duši. Naučit se, jak se hýčkat, jak se vzdálit tempu této doby, jak vypnout.

Self-care by se dalo volně přeložit jako péče sama o sebe. Protože pokud se nechcete vyčerpat péčí o ostatní, kdy jen dáváte, je nutné začít se k sobě chovat hezky, dovolit si vypnout, odpočívat, rozmazlovat se, ale také si občas "uklidit" v životě ten binec, který nám jen bere energii, čas a je často zcela postradatelný. 

Návod jak na výzvu

Po dobu celého léta je připraveno 30 návodů/bodů, jak celkově zpomalit a více si užívat přítomnosti. Jak zlepšit a zefektivnit své bytí a mít tak celkově ze sebe lepší pocit. Úkolem není striktně plnit bod za bodem kompletní seznam. Počet záleží na každém z vás. Na vůli, možnostech, chtění. Veškeré úkoly můžete libovolněkrát opakovat, pokud budete cítit, že vám přinášejí do života něco nového a dělá vám to radost. 

Tabulku si můžete vytisknout, uložit do mobilu nebo nejlépe přepsat do bloku či sešitu, který vám bude sloužit jako žurnál/deník. 

Užijte si krásné léto ♡ 

Kristina

Fotky k některým z bodů

Ochucená voda s okurkou, kiwi a limetkou
Voda s mraženými borůvkami, malinami, jahodami, pomeranči a chia semínky


Historie:


Progress: 13/30

Mohlo by se ti líbit

1 komentářů

Poslední komentáře