Proměna po 30 dnech s '30 Day Shred'


Dnes přichází den D, den zúčtování, den pravdy, den všeho. Mám za sebou měsíc cvičení s Jillian Michaels a jejího programu 30 Day Shred. Ale také samozřejmě velké změny nastaly ve stravování, které jsem musela změnit.

Foto: Zde vidíte můj vizuální úbytek za 1 měsíc. Foto vzniklo před prvním cvičením, přesně před měsícem 27. dubna 2012. Není upravované. Stejně tak není nijak upravované foto z dnešního rána. Nemám to zapotřebí :) Jsem opravdu moc zvědavá, jaký rozdíl uvidím za měsíc další. Tímto vám všem moc moc moc děkuji za podporu a za to, že také cvičíte a makáte na sobě, protože to je pro mne opravdu motivující a inspirující, strašně moc to pro mne znamená.

Váha: Moje startovní váha byla kolem 73 kg. První oficiální vážení bylo 18. května 2012. Tehdy jsem navážila 67,7 kg. Dnes ráno, tedy 27. května to bylo 67,3 kg. Tzn. že ten váhový úbytek za 9 dní není nic moc. Ovšem nutno podotknout, že svalstvo váží více než tuky a navíc jsem zjistila, že moje váha je prostě krypl :D Stačí váhu přesunout na jiné místo v bytě a váha ukazovala jinak. Na jednom místě jsem měla dokonce 66 kg :D Takže pravděpodobně půjdu váhu reklamovat, protože taková váha mi je na h..... na nic :) Ale, zase tak tragicky to neberu, jelikož při měření v centimetrech jsou ty rozdíly daleko patrnější :))

Měření: První měření proběhlo před 21 dny. Bohužel, ani tady jsem nebyla tak poctivá a nevedla si měření hned od prvního dne. Možná jsem měla strach, co za čísla by na mě vybaflo :D A teď už naměřená čísla :)

Pozn: pas je měřený přes nejkritičtější místo pod "pupíkem" :)) Tam se to moc rádo ukládá.

6. května 15. května
27. května
po deseti dnech cvičení

stehna:  61 cm

boky: 102 cm

pas: 94 cm

prsa: 93 cm
meziměření

stehna: 59 cm (- 2 cm)

boky: 97 cm (- 5 cm)

pas:  92 cm (- 2 cm)

prsa: 93 cm (stejně)
na konci programu

stehna: 57,5 cm (-3,5 cm)

boky: 96 cm (-6 cm)

pas: 89 cm (-5 cm)

prsa: 89 cm (-4 cm)
V tabulce je výsledný úbytek za 21 dní,
tedy tři týdny cvičení a zdravé stravy.

Co vidím já:
  • vyhlazená kůže
  • tukové polštáře na nohách (jak vnější tak vnitřní strana stehen) jsou mnohem menší, ne-li na pohled zcela vymizely
  • plošší bříško, po bocích i vepředu tuk mizí
  • na levé fotce mám spodní prádlo stejné velikosti jako napravo, přesto spodní díl postavu vyloženě obepíná a "vytahuje" špeky ven
  • všimněte si velkého znamínka napravo na bříšku, bříško prostě "lehlo", znamínko je níž :)
  • na levém fotu to není vidět, ale klíční kosti jsou vystouplejší
... a zde ještě fotka samotných noh, ty mi udělaly velkou radost prostě ☺


Už nevím, co víc bych měla dodat nebo říct, já si jdu teď udělat oběd, hodinku po té si dám znovu první level 30 Day Shred, chci vidět ten rozdíl, jak to tělo bude zvládat.

Ahoj, Kristina

91 komentářů