Proměna po 60 dnech s 'Ripped in 30' + '30 Day Shred'


Když píšu tenhle článek, zrovna poslouchám úžasnou Belindu Carlisle a její Do You Feel Like I Feel? - výmluvné :))) Dva měsíce uběhly jak voda a zde jsou mé výsledky, už to bude čím dál víc náročnější :))

Foto: Zde už vidíte nafocený úbytek od prvního dne cvičení a moje poslední foto z dnešního rána :) Stále potřebuji hodně vytvarovat zadeček a doladit stehna, pořád mě trápí tuk na bocích, i když už to samozřejmě není stejné jako na začátku, práce je stále hodně, ale já pro to udělám maximum. I když se mi občas nechce, když řeknu že nechce, tak tím myslím fakt nechce, ale zároveň vím, jak strašně moc bych si to další ráno vyčítala!!! Takže vždy zatnu zuby, vytáhnu podložku na cvičení, obuju tenisky, zapnu tu mrchu!!! a už to jede :) Panebože, půl hodina!!! Jen půl hodinka! 30 minut denně pro své vlastní tělo!!! To je to nejmenší, že jo? :)

Váha: 27. května, na konci programu 30 Day Shred jsem vážila 67,3 kg. Po necelém měsíci, jelikož máme 24. června je to o 2,6 kg méně. K dnešnímu dni vážím 64,7 kg. Ještě před dvěma týdny se váha pohybovala okolo 64 kg čistých. Nicméně, přestože váha šla opět mírně nahoru, centimetry krásně ubývaly :) Další důkaz toho, že na váhu se nemá cenu dívat. Vemte metr a měřte. To jsou nejvděčnější míry, které řeknou vše!

Měření: V následující tabulce vám uvádím míry, se kterými jsem začínala, které jsem měla před měsícem a které mám nyní, po odcvičení Ripped in 30. Ještě nevěříte, že míry jsou opravdu zásadní? :)))
Pozn: pas je měřený přes nejkritičtější místo pod "pupíkem" :)) Tam se to moc rádo ukládá.

6. května 27. května
27. června
po deseti dnech cvičení

stehna:  61 cm

boky: 102 cm

pas: 94 cm

prsa: 93 cm
po 30 Day Shred

stehna: 57,5 cm (-3,5 cm)

boky: 96 cm (-6 cm)

pas: 89 cm (-5 cm)

prsa: 89 cm (-4 cm)

po Ripped in 30

stehna: 55,5 cm (-5,5 cm)

boky: 92 cm (-10 cm)

pas: 82,5 cm (-11,5 cm)

prsa: 87 cm (-6 cm)
V tabulce je výsledný úbytek za 52 dní 
cvičení a zdravé stravy.


Co chci ještě určitě napravit a co mě zlobí :)
I to své tělo bych měla asi nejdříve pochválit, než ho začnu kritizovat :D Takže drahé tělo, moc Ti děkuji, že jsem byla po celou dobu zdravá a že jsem mohla cvičit, že se mi tak krásně odměňuješ, i když v tebe občas nevěřím a mám chuť se na to vyfláknout, že mi říkáš, kdy už máš chuť cvičit, a že mě netrápíš chutí po sladkém a nezdravém a že jsi přistoupilo na to, že spolu zdravě baštíme :) Ale přesto, pokud by to šlo, ráda bych, aby sis bralo víc tuku z těch mých boků, tam ještě pořád je dost :) Taky by mi celkem bodlo vzít to krapet i ze stehýnek a prosím, prsa zatím nech, tam by to prozatím stačilo :D Vidím, že se mi zúžily paže, ještě před měsícem bych si toho nevšimla, ale jsou opravdu méně objemnější, takže děkuji :) Ale ten zadeček by taky ještě potřeboval jaksi upravit a i když už hodně tuku zmizelo nad zadečkem v oblasti zad, přesto, když tam sáhneš, tak se tam furt ještě nějakej bordel povaluje... cítíš to taky? :D Tak tě prosím, zaber, s tím zbytkem už si nějak poradím já a Jillian :) Mám tě ráda!!!

No a než se rozloučím, tak co? :D Tak vlastně nic... Chtěla jsem vám poděkovat za vaše návštěvy, vaši důvěru, za to, že sem chodíte a říkáte mi o sobě spoustu prima věcí, že se mnou cvičíte, že se vzájemně podporujeme, a že tu prostě jste. Chodí mi od vás i emaily s různými dotazy a prosbami o rady, nejsem žádný odborník, ale přesto děkuji, že mi důvěřujete a že mě o rady žádáte, pokud můžu vždycky poradím nebo odpovím :) Nikdy vám nebudu říkat, že něco nejde, nebo že něco jde, vždy vám odpovím tak nejpravdivěji, jak to jen jde. Podle vlastního svědomí :) Vím, ano vím, že je tady spousta z vás, kteří se ještě stále neodhodlali namířit tím správným směrem, nic vám nikdo nemůže vyčítat. Není to snadné. Není. Je to těžké. Vzdát se svého starého stylu života a začít ten nový. Tělo bude protestovat, bude vám dělat příšerné věci, vztekat se, trucovat, ale věřte, to, co následuje potom, to je nenahraditelné. Nic na světě vám nemůže dodat onen pocit po cvičení, o výsledcích ani nemluvím, nikdo vám nemůže nahradit pocit z toho, že jste něco SAMI dokázali, spousta lidí vás bude lámat a dráždit a nebude vás chápat, ale vy budete nad věcí, protože budete vědět, že... prostě budete vědět své :))) Všem, kteří cvičí, přeji ohromnou dávku síly a odhodlání do dalších dnů, vždy když vás přemůže pocit, že už to dál nezvládnete, vzpomeňte si, proč jste vlastně začali. A za druhé, slova "nemůžu", "nezvládnu", vymažte ze svého slovníku. A vy, co jste se možná právě teď rozhodli, že do toho konečně praštíte, už teď jste na půl cesty k vysněnému cíli. Netušíte, co ve vás je. Nemávejte nad těmito slovy rukama, nekruťte hlavou, nebuďte nešťastní, pokud si myslíte, že se vás to netýká, že ony změny nejsou určeny pro vás. Dokážete všechno, co si umanete! :) Věřte mi :) Já si jdu teď vypít svůj zelený čaj a odpoledne znovu hurá na cvičení :) Mějte se prima.

Kristina

49 komentářů